federacja zielonych

www.zieloni.w.pl

Bezpłatny program "Kalendarzyk" - określanie dni płodnych i niepłodnych (pamiętaj ! Jest to jedna z najmniej skutecznych metod) biorytmu partnerów, rozkład pomieszczeń w mieszkaniu według "feng shui" odpowiednio do daty urodzenia, badanie regularności miesiączki, wagi i temperatury ciała, imieniny, sentencje, przypomnienia, notatki, terminy...

Zapraszam do dyskusji i nadsyłania opinii na ten temat - e-mail: : fzbialystok@wp.pl

Bezpłatny program "Kalendarzyk" i materiały poniżej pochodzą ze stron: www.kalendarzyk.pl, e-mail: kalendarzyk@kalendarzyk.pl,

program opiera się na informacjach ze strony www.antykoncepcja.pl

ZOBACZ TAKŻE: www.zieloni.w.pl/erotyka

www.kalendarzyk.pl/kalimain.htm

Kalendarzyk jest małym prezentem dla Pań. Nie ma ambicji poważnego systemu kontroli urodzeń, ani planowania rodziny. Ma wywołać uśmiech u Pań, które zechcą z niego skorzystać.

Nawet jeśli którejś z Pań posłuży tylko do racjonalnego planowania zakupu podpasek, to będzie nieźle.

To nic nie kosztuje !!!

Ściągnij i zainstaluj - to nie jest wirus - program działa i jest sprawdzony - do pobrania: kliknij na www.republika.pl/karolina_soleil/kalisp59.exe (lub www.kalendarzyk.pl/download.htm - wypełnij formularz) - wybierz OK, aby zapisać aplikację kalisp59.exe na dysku swojego komputera (910 Kb - 0,91 Mb), następnie kliknij na plik kalisp59.exe zapisany na dysku swojego komputera, wybierz 2 x dalej, start, dalej, zakończ.

Wiemy...wiemy, antykoncepcja oparta na kalendarzyku nie dla wszystkich jest godna polecenia.

Jednak przy odrobinie dokładności i sumienności w prowadzeniu dokładnych obserwacji sam program może bardzo ułatwić życie. Nie czujemy się na siłach dyskutować nad wyborem metody, dajemy jedynie proste narzędzie, które może pomagać wszystkim, którzy zechcą z niego skorzystać.

Program Kalendarzyk ma śledzić razem z jego właścicielką biologiczny cykl jej organizmu, jej wagę i inne ważne sprawy. I chociaż niektórzy panowie nie potrafią tego pojąć, może to być całkiem sympatyczne zajęcie.

Wszystkim którzy z gorliwością wartą lepszej sprawy, znaleźli czas żeby święcie oburzyć się w swoich listach na Kalendarzyk jako program antykoncepcyjny , z przyjemnością informuję że z powodzeniem można nasz program wykorzystać do świadomego planowania rodziny co też czasami wymaga planu, obliczeń i inteligencji.

Help/FAQ programu Kalendarzyk www.kalendarzyk.pl/help/hlp_index.html

UMOWA LICENCYJNA I GWARANCJA www.kalendarzyk.pl/download.htm

PROGRAM KALENDARZYK, KTÓREGO DOTYCZY TA LICENCJA, JEST CHRONIONY PRZEZ PRAWA AUTORSKIE , ZAŚ JEGO UŻYTKOWANIE JEST OGRANICZONE WARUNKAMI NINIEJSZEJ UMOWY. PROGRAM JEST APLIKACJĄ DARMOWĄ DLA OSÓB FIZYCZNYCH ORAZ INSTYTUCJI TYPU NON-PROFIT. AUTOR ZEZWALA NA WYKONYWANIE KOPII ORAZ DYSTRYBUCJĘ PROGRAMU W KAŻDEJ FORMIE BEZ JAKICHKOLWIEK OPŁAT. OGRANICZENIA: PROGRAM JEST ROZPROWADZANY "TAKI JAKI JEST", BEZ ŻADNYCH GWARANCJI. UŻYTKOWNIK PRZYJMUJE NA SIEBIE CAŁE RYZYKO ZWIĄZANE Z UŻYWANIEM TEGO PROGRAMU. AUTOR NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE STRATY I SZKODY WYNIKŁE Z DZIAŁANIA PROGRAMU. ZAINSTALOWANIE PROGRAMU JEST JEDNOZNACZNE Z PRZYJĘCIEM DO WIADOMOŚCI NINIEJSZEJ UMOWY. COPYRIGHT (C) 2001 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Program Kalendarzyk v 5.9 (0,91 MB) Data umieszczenia na stronie: 04.06.2001r.

www.kalendarzyk.pl/program/formularz.php

Krótka historia programu Kalendarzyk. www.kalendarzyk.pl/program.htm

Program Kalendarzyk ( data powstania pierwszej wersji :07.07.1998r.)

Tak wygląda program :

ogólny widok głównego panelu

pasek narzędziowy programu

ikona na pasku zadań informująca o przyszłym zdarzeniu

podgląd na fazy Księżyca

biorytm dla Ciebie i porównawczy dla partnera.

karteczki przypominające o ważnych zdarzeniach

Co nowego w tej wersji programu www.kalendarzyk.pl/conowe.htm

W nowej wersji programu:

Określanie korzystnych i niekorzystnych stref w Twoim domu. Zwróćcie uwagę, że dokładnie określamy początek roku chińskiego (zawsze zaczyna się dopiero na przełomie stycznia i lutego, a wszystko zależy od faz Księżyca !!! ) Możecie w katalogu programu Kalendarzyk umieścić plan waszego własnego mieszkania np.:

Plik musi nazywać się mojplan.bmp i mieć wymiary 300x300 pikseli. Na planie kierunki jak na mapie (Północ na górze, Zachód po lewej...).

Możliwość zanotowania zmian wagi ciała, z obliczaniem BMI i wykresem !

Napisali o www.kalendarzyk.pl (www.kalendarzyk.pl/prasa.htm )

www.chip.pl

www.pcmagazine.com.pl

www.pcformat.pl

Napiszcie do www.kalendarzyk.pl: e-mail: kalendarzyk@kalendarzyk.pl

Zapraszam do dyskusji i nadsyłania opinii na ten temat - e-mail: fzbialystok@wp.pl (opinie moderowane przez www.zieloni.w.pl)

Od: Do: FZ BIALYSTOK (WP) (fzbialystok@wp.pl) Wysłane: Temat:

Nie ma jeszcze żadnej opinii na ten temat.

PYTANIA DOTYCZĄCE INFORMACJI I PORAD NA TEMAT EKOLOGII, OCHRONY ŚRODOWISKA, CYWILIZACJI, ZDROWIA, SPOŁECZEŃSTWA, CYWILIZACJI, ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PROSIMY KIEROWAĆ DO: Stowarzyszenie Federacja Zielonych w Białymstoku SIEDZIBA: ul. Rumiankowa 14/4 15 - 665 Białystok tel. (085) 66 11 434 BIURO: ul. Rumiankowa 20, 15 - 665 Białystok tel. (085) 66 11 812 ("ZIELONY TELEFON FEDERACJI ZIELONYCH") e - mail: fzbialystok@wp.pl

Zostań członkiem wspierającym Stowarzyszenia Federacja Zielonych w Białymstoku: wpłać składkę (20 pln) lub dowolną darowiznę (najlepiej przelewem na konto Stowarzyszenia: BANK OCHRONY ŚRODOWISKA ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU nr r-ku: 15401216 - 50412 - 27006 - 00), otrzymasz ulotki, plakaty, foldery, nalepki, kolorowanki, biuletyny, koszulki itp.

Jeśli chcesz aktywnie zaangażować się w prace Stowarzyszenia Federacja Zielonych w Białymstoku po próbnym okresie członkowstwa wspierającego możesz zostać członkiem zwyczajnym: brać udział w szkoleniach, wycieczkach, praktykach, stypendiach, stażach, uzyskać możliwości pracy, (tworząc lokalny odział Stowarzyszenia Federacja Zielonych) doradztwa, nauki...

Zawarte powyżej stwierdzenia są subiektywnymi opiniami autorów, których ocenę i wiarygodność pozostawiamy czytelnikowi. Prezentujemy je zgodnie z prawem do swobody wypowiedzi i wolności posiadania własnych przekonań i poglądów. Zastrzegamy, że z tego powodu nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za faktyczne i domniemane szkody spowodowane (jakoby) poprzez przedstawienie tych subiektywnych przekonań i poglądów. W razie jakichkolwiek wątpliwości ZAMIESZCZAMY SPROSTOWANIA. KOPIOWANIE, REPRODUKOWANIE, POWIELANIE I WYKORZYSTYWANIE CZĘŚCI LUB CAŁOŚCI INFORMACJI ZAWARTYCH W TYM DOKUMENCIE W FORMIE ELEKTRONICZNEJ. MECHANICZNEJ CZY JAKIEJKOLWIEK INNEJ BEZ PISEMNEJ ZGODY WYDAWCY JEST ZABRONIONE I PODLEGA OCHRONIE PRAWA AUTORSKIEGO. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - RAFAŁ KOSNO I STOWARZYSZENIE FEDERACJA ZIELONYCH W BIAŁYMSTOKU (C) 2004 r. KOPIOWANIE, POWIELANIE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB I W JAKIEJKOLWIEK FORMIE CAŁOŚCI LUB CZĘŚCI (W TYM TEKSTÓW, ZDJĘĆ, GRAFIK, WYKRESÓW, DANYCH ITD.) WYŁĄCZNIE PO UZYSKANIU PISEMNEJ ZGODY.